KONST / Litografier / Färglitografi 12101372
nr 1210 1372
Bengt Landin
(f. 1933), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 104/250. Motivet: 39x47
Bengt Landin, svensk grafiker och målare född 1933 i Stockholm.
Utrop:
600 kr
måndag 15 oktober 2018
kl 19:10:19
Bengt Landin
Läs mer om Bengt Landin